Panila väikeladu

Kellele Panila väikeladu sobib?

Panila väikeladude rent Tallinnas pakub sulle üle 500 erineva minilao ja see sobib ühtviisi hästi nii eraisikutele kui ettevõtetel. Seega sobiva lao leiab endale igaüks. Kusjuures kõik meie Tallinna hoiuruumid on köetud ja hästi turvatud.

Väikene ladu eraisikule

Väikeladu eraisikule on parim valik, kui oled kolimas või renoveerimas oma kodu. Samuti siis, kui sa naudid kodus ruumikust ja ei soovi seetõttu hooajatooteid (jõuluehted, aiamööbel, rattad jne) oma kodus hoiustada. Ka sel juhul, kui sul on plaanis näiteks perelisa, kuid sooviksid vahepeal väikelapse asju mujal hoiustada. Ehk siis kasutusvõimalusi on piiramatult ja loetelu ei ole loomulikult ammendav!

Väikeladu ettevõttele

Väikelaod on ettevõttele kulutõhusad laoruumid, mida meie juures kasutavad sageli e-kaubanduse ettevõtted. Sedasi ei ole vaja firmal endal soetada ruume, mis tekitaksid üsna märkimisväärseid püsikulusid. Eriti, kui su laojäägid on hooajalised.

NB! Kas teadsid, et uutel klientidel on kolimiseks võimalik kasutada haagist 6h täiesti tasuta! Broneeri haagise kasutusaeg juba täna!

Kus asuvad väikelaod Tallinnas?

Tallinna Panila väikelaod on kolmes väga hea ligipääsetavusega asukohas – Kristiine väikeladu, Õismäe Panila väikeladu ja Järve väikelaod.

Kuidas saab broneerida Panila väikeladu?

Meie hoiuruume saad broneerida väga mugavalt nii interneti kui telefoni teel. Panila kontaktid leiad siit.

Väikelao broneerimine internetis

  1. Vali välja endale sobiv väikelao suurus. NB! Vajadusel saad broneeritud hoiuruumi suurust ka hiljem muuta. Seega ära muretse, et äkki jääb sul esialgu väljavalitust ruumi üle või puudu.
  2. Väikelao rendi broneering on kinnitatud sinu jaoks kohe, kui oled maksnud tagatisraha. Selle suurus võrdub ühe kuu üüritasuga. Kuid ära muretse, lisakulude puudumisel tagastatakse tagatisraha täies ulatuses!
  3. Niipea, kui oled väikelao broneerinud internetis, võtame sinuga esimesel võimalusel ühendust ja anname teada, millal oma asjade ladustamisega alustada saad.

Väikelao broneerimine telefoni teel

Hoiuruumi rendi eel ruumidega tutvumine

Kui soovid esmalt tutvuda milliseid võimalusi pakume ja kui suured on meie hoiuruumid, saad Panila ladudega enne broneerimist ka kohapeal tutvuda. Enne kohapeale tulemist helista aga meile kindlasti ette, et kokku leppida aeg kohtumiseks! Telefon: 53033323

Uuri meie võimaluste kohta kohe helistades 53033323 või täites kontaktivorm!

Leia endale sobiv väikeladu siit!

1. Vali asukoht või määra ruumi suurus:

Ruumi suurus
Vajadusel saad broneeritud minilao suurust ka hiljem muuta (sobivate ruumide olemasolul).

Lepingu tüüp
TÄHTAJATU LEPING- Kui Te ei tea päris täpselt, kui kauaks Teil miniladu vaja läheb, tasub sõlmida tähtajatu leping. Lepingu saab lõpetada, teatades meile oma soovist 1 kuu ette.
TÄHTAJALINE LEPING- Kui vajate ruumi pikemaks peioodiks ( alates 1 aasta), siis soovitame tähtajalise lepingu sõlmimist. Tähtajaline leping lõppeb lepinguperioodi möödumisel.

Panila Järve

Pärnu mnt 139e/3

Uus
panila väikelaod

Panila Kristiine

Mureli 3a

panila panipaik

Panila Õismäe

Ehitajate tee 114a

panila maja

2. Vali ruum: