Panipaik – mida teha, kui ruumi pole piisavalt?

Kui oled koduomanik, tead, et üks olulisemaid tegureid, mida eluaseme ostmisel või ehitamisel arvestada, on saadaval oleva ruumi suurus. Kui oled aga mõned aastad juba sees elanud, võib tunduda võimatu korraldada oma kodu nii, et sul oleks endiselt piisavalt vaba ruumi. Aina enam hakkab tunduma, et asjade hoiustamine ilma, et kraam ümber kukuks või kohmakalt silma paistaks, on võimatu.

Alates vajalikest esemetest (nt aiamööbel, jalgrattad, kelgud jms) kuni dekoratiivseteni (kasvõi jõulukaubad) – kõik võtavad enda alla kogu vaba ruumi. Rääkimata riidekappidest, mis on täidetud nii, et sa ei saa isegi ust sulgeda.

Seega on aina suurem väljakutse, kuidas hoida korras ruumid, samas nende funktsionaalsust kaotamata. Klassikalise näitena võib siia tuua garaaži, mis algselt oli mõeldud autole, on nüüd täitunud maast laeni hoiustavate kastidega. Kas tuleb tuttav pilt silme ette?

Panipaikade rent Tallinnas

Mida aga teha, kui oled oma hoiuruumi limiidi saavutanud ja vajad ruumipuuduse probleemile lahendust ilma kolimiseta?

Üks võimalus on muidugi kasutult seisvaid asju ära anda või maha müüa. Kindlasti on see väärt mõte, sest taaskasutus on tänapäeval väga moes ning sedasi on sul võimalus saada korraga juurde nii ruumi kui ka lisaraha.

Kui sa aga ei saa kohe kõigest loobuda, on hea mõte rentida panipaik. Panipaiga üürimine on samuti väärt mõte sulle, kui sa oled mõnda esemesse emotsionaalselt kiindunud, kuid hetkel seda siiski käeulatuses ei vaja. Panilast üürida panipaik on parim lahendus, sest sobivas suuruses panipaiga leiab igaüks!

Panipaik ettevõttele

Tihtipeale on hea mõte panipaik üürida ka ettevõttele. Ettevõtted vajavad toodete ja tarbekaupade hoidmiseks palju ruumi. Uue ettevõtmise puhul saad mõelda, et mis on su praegused hoiuruumi vajadused. Samas laienemise ja kasvuga vajad oma töötajatele, toodetele ja muude ärieesmärkide täitmiseks rohkem pinda.

Segadus ja korratus ei ole kellelegi tervislik töö tegemise õhkkond ja isegi vähendab selle tõhusust, kuna otsid vajalikku hunnikusse kuhjatud asjade seast. Seetõttu on paljud ettevõtted meilt hoiuruumi rentinud, et hoida oma kontorid korrastatuna ja esemed turvaliselt.

Ettevõttele on Panila panipaik suurepärane ka seetõttu, et sel viisil asju mugavalt hoiustades tead, et vajadusel on neile ööpäevaringne ligipääs. Kui su ettevõte asub Tallinnas või Harjumaal, võib Panila panipaikade rent olla lahendus just sinu ettevõtte üleliigsete asjade hoiustamiseks!

Leia endale sobiv panipaik meile helistades 53033323 või täites kontaktivorm!

Leia endale sobiv väikeladu siit!

1. Vali asukoht või määra ruumi suurus:

Ruumi suurus
Vajadusel saad broneeritud minilao suurust ka hiljem muuta (sobivate ruumide olemasolul).

Lepingu tüüp
TÄHTAJATU LEPING- Kui Te ei tea päris täpselt, kui kauaks Teil miniladu vaja läheb, tasub sõlmida tähtajatu leping. Lepingu saab lõpetada, teatades meile oma soovist 1 kuu ette.
TÄHTAJALINE LEPING- Kui vajate ruumi pikemaks peioodiks ( alates 1 aasta), siis soovitame tähtajalise lepingu sõlmimist. Tähtajaline leping lõppeb lepinguperioodi möödumisel.

Panila Järve

Pärnu mnt 139e/3

Uus
panila väikelaod

Panila Kristiine

Mureli 3a

panila panipaik

Panila Õismäe

Ehitajate tee 114a

panila maja

2. Vali ruum: