Asjade hoiustamine Panila Tallinna väikelaos

Mida pidada silmas hoiuruumi rentimisel?

Asukoht

Asukoha valikul tuleb mõelda, et kui sageli vajad asju, mida laos hoiad? Kui sa ei vaja neile ligipääsu sagedasti, pole asukoht nii määrav. Näiteks kui sul vaja asjade hoiustamiseks hoiuruum, et sinna panna suvemööbel ja jalgrattad. Sel juhul võib see asuda ka veidi kaugemal sinu kodust.

Kui hoiuruumi rent on mõeldud asjade hoiustamiseks, mida vajad väga sageli, on asukoht kindlasti väga oluline. Näiteks kui sinu ettevõte ladustab seal tooteid, mida pead tellimuste saabumisel posti teel välja saatma, on tõenäoliselt parem, kui hoiuladu asub sulle lähedal.

Stabiilne temperatuur

Asjade hoiustamisel on stabiilne temperatuur oluline. Näiteks kui hoiad väikelaos riideid või paberist esemeid, siis ei tohiks hoiuruum muutuda liiga kuumaks ja niiskeks, vastasel juhul võivad need esemed kahjustuda. Seega veendu, et laos oleksid optimaalsed tingimused asjade jaoks, mida seal hoida soovid. Kui kasutad mainekat väikelao rendifirmat, ei tohiks temperatuuri reguleerimisega probleeme tekkida. Saad rahulikult olla, teades, et kõik hoiustatavad asjad on turvalises kohas.

Väikelao ruumi suurus

Enamik inimesi hindab vajaliku ruumi suurust üle. Kõige parem on teha inventuur kõigest, mis asju hoiustada soovid. Seejärel tuleb välja mõelda, milliseid asju saab virnastada. Soovi korral konsulteeri kindlasti meie asjatundlike töötajatega, kes jagavad sulle kindlasti palju praktilist nõu lähtudes suurtest kogemustest.

Mida saab hoiustada Tallinna väikelaos?

Turvaline asjade hoiustamine on Panila ladude peamine ülesanne, ning seda meie köetavad ja alarmsüsteemiga varustatud väikelaod sulle pakuvadki. Alates ühest ruutmeetrist lõpetades ligi kolmekümnega – valikut on just parasjagu!

Sõltumata sellest, millises suuruses väikeladu rendid, on asjade hoiustamine Panila miniladudes  kindlasti mõistlik valik. Eraisikuna saad palju lisaruumi oma koju, ettevõtetel aitab aga õige suurusega väikelao üürimine vähendada kulusid, suurendada paindlikkust ja kasutada uusimat esemete hoiustamise võimalust.

Miks just Panila väikelao rent?

Siin leiadjärgmised peamised eelised miks võiks sobida just asjade hoiustamine Panila miniladudes:

 

Uuri meie võimaluste kohta kohe helistades 53033323 või täites kontaktivorm!

Leia endale sobiv väikeladu siit!

1. Vali asukoht või määra ruumi suurus:

Ruumi suurus
Vajadusel saad broneeritud minilao suurust ka hiljem muuta (sobivate ruumide olemasolul).

Lepingu tüüp
TÄHTAJATU LEPING- Kui Te ei tea päris täpselt, kui kauaks Teil miniladu vaja läheb, tasub sõlmida tähtajatu leping. Lepingu saab lõpetada, teatades meile oma soovist 1 kuu ette.
TÄHTAJALINE LEPING- Kui vajate ruumi pikemaks peioodiks ( alates 1 aasta), siis soovitame tähtajalise lepingu sõlmimist. Tähtajaline leping lõppeb lepinguperioodi möödumisel.

Panila Järve

Pärnu mnt 139e/3

Uus
panila väikelaod

Panila Kristiine

Mureli 3a

panila panipaik

Panila Õismäe

Ehitajate tee 114a

panila maja

2. Vali ruum: